Event Calendar

AGENDA



13 AUG

10u

Imawa Market

conscious market – produce, crafts, second hand, music, dance, workshops, food

GENT


18

AUG

20u

SPORTSTRAND TROPICAL DANCE

4/8 Salsa Michèle

11/8 G-Bachata Michèle

18/8 G-Salsa Laure & G-Salsa meisjes

25/8 Griekse folklore Karine

OOSTENDE


19

AUG

18u00

UMAWI ORIENTAL VAN 7 TOT 77

Dansfeest 1001 nachten

GENT


21

AUG

19u30

ZOMER CURSUS CUBAN SALSA

3 lessen

21/25/28


11

SEP

NIEUWE LESSENREEKSEN SEPTEMBER

7 lessen

GENT

BRUSSEL

OOSTENDE


11

SEP

Check it out voor kinderen van 11 tot 16 september

Sportclubs verenigt bij Victor Carpentier & de Loods

GENT


17

SEP

18u

DANCEORIENTATION

Festival

BRUSSEL


VANAF OKT

BUURT BEWEEGT GEZOND

oktober/december

februari/april

GENT


19 NOV

20u

benefiet G-salsa meisjes vol au vent met frietjes

GENT


9 DEC

17u

X-mass winterdans

Op 9 december gaan we opnieuw voor een heerlijke outdoor sportevenement georganiseerd voor de ganse familie

GENT


26

MAY

2023

18u

KIZOMBA TREAT

Festival

GENT


Dansles overzicht Volwassenen september 2022

VOLWASSENEN

VANAF SEPTEMBER 2022 ( lijst met datums staat op het inschrijvingsformulier )

BRUSSEL
BRUSSELMAANDAGSALSAniveau 220u00
BRUSSELMAANDAGBACHATAniveau 121u00
BRUSSELdinsdagLADYSTYLINGOPEN19u00
BRUSSELdinsdagCubaanse Salsaniveau 120u00
BRUSSELdinsdagCubaanse Salsaniveau 221u00
GENT
GENTzondag Cubaanse Salsa niveau 118u30
GENTzondag Cubaanse Salsa niveau 219u30
GENTzondag Cubaanse Salsa niveau 420u30
GENTzondagBachataniveau 119u30
GENTzondagURBAN Kizombaniveau 117u30
GENTzondagURBAN Kizombaniveau 218u30
GENTzondagURBAN KizombaPRACTICE19u30
GENTmaandagyoganiveau 119u30
GENTmaandagyoganiveau 220u30
GENTdinsdagAuthentieke Kizombaniveau 119u30
GENTdinsdagAuthentieke Kizombaniveau 220u30
GENTdinsdagAuthentieke KizombaPRACTICE21u30
GENTdinsdagLA-Salsaniveau 1 19u30
GENTdinsdagLA-Salsa niveau 2 20u30
GENTdonderdag Cubaanse Salsa niveau 119u30
GENTdonderdag Cubaanse Salsa niveau 220u30
GENTdonderdag Cubaanse Salsa niveau 321u30
GENTdonderdagLADYSTYLINGOPEN19u30
GENTvrijdagforroniveau 119u30
GENTvrijdagBOLEROOPEN20u30
GENTvrijdagPERCUSSIE 16+OPEN18u30
OOSTENDE
OOSTENDEdonderdagTropical danceopen19u00
OOSTENDEdonderdagCubaanse Salsaniveau 120u00

Dansles overzicht mei 2022

PROGRAMMA MEI 2022

Danslessen Brussel
maandag
G-salsaopen19u00
Cubaanse Salsaniveau 120u00
Cubaanse Salsa niveau 221u00
Danslessen Eeklo
vrijdag
LA-Salsaniveau 119u30
LA-Salsaniveau 220u30
Danslessen Gent
zondag
Cubaanse Salsa niveau 118u30
Cubaanse Salsa niveau 219u30
Cubaanse Salsa niveau 320u30
Urban Kizomba niveau 119u30
Urban Kizomba niveau 220u30
Bachata niveau 1 17u30
Urban Bachata niveau 2 18u30
dinsdag
Ballet 6+jeugd18u30
Balletvolwassenen19u30
Authentieke Kizomba niveau 119u30
Authentieke Kizomba niveau 220u30
LA-Salsa niveau 1 19u30
LA-Salsa niveau 2 20u30
Paaldansenvolwassenen20u00
donderdag
Multimove 5+jeugd15u30
G-Salsaopen18u30
Cubaanse Salsa niveau 119u30
Cubaanse Salsa niveau 220u30
Cubaanse Salsa niveau 321u30
Danslessen Oostende
woensdag
Authentieke Kizombaniveau 119u30
Authentieke Kizomba niveau 220u30
donderdag
Cubaanse Salsaniveau 119u00
Cubaanse Salsa niveau 220u00

Programma mei 2022

PROGRAMMA GENT VANAF MEI 2022

CUBAANSE SALSA

zondag
vanaf zondag 8/5
beginners18u30
half gevorderden19u30
gevorderden20u30
super gevorderden21u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

CUBAANSE SALSA

donderdag
vanaf donderdag 12/5
beginners19u30
half gevorderden20u30
gevorderden21u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

G-SALSA

donderdag
vanaf donderdag 12/5
verstandelijke beperking18u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

BALLET

dinsdag
vanaf dinsdag 10/5
kinderen 6+18u30
volwassenen19u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

KIZOMBA

dinsdag
vanaf dinsdag 10/5
beginners19u30
gevorderden20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

BACHATA

zondag
vanaf zondag 8/5
beginners17u30
half gevorderden18u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

MULTIMOVE

donderdag
vanaf donderdag 12/5
5j -8j 15u30

Basisschool Victor Carpentier, Meulesteedsesteenweg 390, 9000 Gent

URBAN KIZOMBA

zondag
vanaf zondag 8/5
beginners19u30
half-gevorderden20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

INCLUSIEVE BACHATA

zondag
zondag 27/3
visuele beperking
12j +
zondag 27/315u00

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

LA-Salsa

dinsdag
vanaf dinsdag 10/5
beginners19u30
half-gevorderden20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

PROGRAMMA BRUSSEL VANAF MEI 2022

G-Salsa

maandag
vanaf maandag 9/5
verstandelijke beperking19u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

Salsa

maandag
vanaf maandag 9/5
beginners20u00
half-gevorderden 21u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

Bachata

maandag
vanaf maandag 9/5
beginners21u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

INCLUSIEVE BACHATA

maandag
maandag 28/3 , 25/4
visuele beperking
12j +
maandag 28/319u00
maandag 25/4 19u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

PROGRAMMA EEKLO VANAF MEI 2022

LA-Salsa

vrijdag
vanaf vrijdag 13/5
beginners19u30
half-gevorderden20u30

Sportpark , Burg. Lionel Pussemierstraat 157, 9900 Eeklo

PROGRAMMA OOSTENDE VANAF MEI 2022

KIZOMBA

woensdag
vanaf woensdag 11/5
beginners19u30
half-gevorderden20u30

CC De Grote Post, 8400 Oostende

SALSA

donderdag
vanaf donderdag 12/5
beginners19u00
half-gevorderden20u00

Sporthal de Veiling, Pycke de Ten Aerdelaan 47 , 8400 Oostende

INCLUSIEVE BACHATA

donderdag
don 24/3 , do 28/4
visuele beperking
12j +
woensdag 23/3 19u30
donderdag 28/4 20u30

Sporthal de Veiling, Pycke de Ten Aerdelaan 47 , 8400 Oostende

Programma maart 2022

PROGRAMMA GENT VANAF MAART 2022

CUBAANSE SALSA

zondag
vanaf zondag 6/3
beginners18u30
half gevorderden19u30
gevorderden20u30
super gevorderden21u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

CUBAANSE SALSA

donderdag
vanaf donderdag 10/3
beginners19u30
half gevorderden20u30
gevorderden21u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

G-SALSA

donderdag
vanaf donderdag 10/3
verstandelijke beperking18u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

BALLET

dinsdag
vanaf dinsdag 8/3
kinderen 6+18u30
volwassenen19u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

KIZOMBA

dinsdag
vanaf dinsdag 8/3
beginners19u30
gevorderden20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

BACHATA

zondag
vanaf zondag 6/3
beginners17u30
half gevorderden18u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

MULTIMOVE

donderdag
vanaf donderdag 10/3
5j +15u30

Basisschool Victor Carpentier, Meulesteedsesteenweg 390, 9000 Gent

URBAN KIZOMBA

zondag
vanaf zondag 6/3
beginners19u30
half-gevorderden20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

INCLUSIEVE BACHATA

zondag
zondag 27/3
visuele beperking
12j +
zondag 27/315u00

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

LA-Salsa

vrijdag
vanaf dinsdag 8/3
beginners19u30
half-gevorderden20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

PROGRAMMA BRUSSEL VANAF MAART 2022

G-Salsa

maandag
vanaf maandag 7/3
verstandelijke beperking19u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

Salsa

maandag
vanaf maandag 7/3
beginners20u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

Bachata

maandag
vanaf maandag 7/3
beginners21u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

INCLUSIEVE BACHATA

maandag
maandag 28/3 , 25/4
visuele beperking
12j +
maandag 28/319u00
maandag 25/4 19u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

PROGRAMMA EEKLO VANAF MAART 2022

LA-Salsa

vrijdag
vanaf vrijdag 11/3
beginners19u30
half-gevorderden20u30

Sportpark , Burg. Lionel Pussemierstraat 157, 9900 Eeklo

PROGRAMMA OOSTENDE VANAF MAART 2022

KIZOMBA

woensdag
vanaf woensdag 9/3
beginners19u30
half-gevorderden20u30

CC De Grote Post, 8400 Oostende

SALSA

donderdag
vanaf donderdag 10/3
beginners19u00
half-gevorderden20u00

Sporthal de Veiling, Pycke de Ten Aerdelaan 47 , 8400 Oostende

INCLUSIEVE BACHATA

donderdag
woe 23/3 , do 28/4
visuele beperking
12j +
woensdag 23/3 19u30
donderdag 28/4 20u30

Sporthal de Veiling, Pycke de Ten Aerdelaan 47 , 8400 Oostende

Programma januari 2022

PROGRAMMA GENT VANAF JANUARI 2022

SALSA

zondag
vanaf zondag 9/1
beginners18u30
half gevorderden19u30
gevorderden20u30
super gevorderden21u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

SALSA

donderdag
vanaf donderdag 13/1
beginners19u30
half gevorderden20u30
gevorderden21u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

G-SALSA

donderdag
vanaf donderdag 13/1
verstandelijke beperking18u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

BALLET

dinsdag
vanaf dinsdag 11/1
kinderen 6+18u30
volwassenen19u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

KIZOMBA

dinsdag
vanaf dinsdag 11/1
beginners19u30
gevorderden20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

BACHATA

zondag
vanaf zondag 9/1
beginners18u30
half gevorderden21u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

MULTIMOVE

donderdag
vanaf donderdag 13/1
5j +16u00

Basisschool Victor Carpentier, Meulesteedsesteenweg 390, 9000 Gent

URBAN KIZOMBA

zondag
vanaf zondag 9/1
beginners19u30
half-gevorderden20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

INCLUSIEVE BACHATA

zondag
zondag 27/3 , 24/4
visuele beperking
12j +

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

PROGRAMMA BRUSSEL VANAF JANUARI 2021

G-Salsa

maandag
vanaf maandag 10/1
verstandelijke beperking19u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

Salsa

maandag
vanaf maandag 10/1
beginners20u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

Bachata

maandag
vanaf maandag 10/1
beginners21u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

PROGRAMMA OOSTENDE VANAF JANUARI 2021

KIZOMBA

woensdag
vanaf woensdag 12/1
beginners19u30 – 20u30
half-gevorderden20u30 – 21u30

CC De Grote Post, 8400 Oostende

SALSA

donderdag
vanaf donderdag 13/1
open19u00 – 20u00

Sporthal de Veiling, Pycke de Ten Aerdelaan 47 , 8400 Oostende

Programma november 2021

PROGRAMMA GENT VANAF NOVEMBER 2021

SALSA

zondag
vanaf zondag 7/11
beginners18u30
half gevorderden18u30
gevorderden19u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

SALSA

donderdag
vanaf donderdag 11/11
beginners19u30
half gevorderden20u30
gevorderden21u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

G-SALSA

donderdag
vanaf donderdag 11/11
mentale beperking18u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

BALLET

dinsdag
vanaf dinsdag 9/11
kinderen 6+18u30
volwassenen19u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

KIZOMBA

dinsdag
vanaf dinsdag 9/11
beginners19u30
gevorderden20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

BACHATA

dinsdag
vanaf dinsdag 9/11
gevorderden19u30
beginners20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

AFRO CUBAANSE RUMBA

zondag
vanaf zondag 7/11
beginners choreo20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

URBAN KIZOMBA

zondag
vanaf zondag 7/11
beginners19u30
half-gevorderden20u30

Port-Arthurlaan 33, 9000 Gent

PROGRAMMA BRUSSEL VANAF NOVEMBER 2021

Salsa

maandag
vanaf maandag 8/11
g-salsa voor mensen met beperking19u00
salsa beginners20u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

Salsa Bachata Kizomba

maandag
vanaf maandag 8/11
workshops salsa bachata kizomba21u00
oefenmoment22u00

Dapperenstraat 21, 1081 Koekelberg

PROGRAMMA OOSTENDE VANAF NOVEMBER 2021

KIZOMBA

woensdag
vanaf woensdag 10/11
beginners19u30 – 20u30
half-gevorderden20u30 – 21u30

CC De Grote Post, 8400 Oostende

TROPICAL DANCE

donderdag
vanaf donderdag 11/11
Tropical dance19u00 – 20u00

Sporthal de Veiling, Pycke de Ten Aerdelaan 47 , 8400 Oostende